Right Header


בר ממתקים

הינך נמצא כאן

דף הבית

אירועים

שירותי בר לאירועים

שירותי בר לאירועים מספקים לכל אירוע את התכלית שלו והבידור לכל האורחים. כל אחד יסכים שלא משנה אם מדובר בחתונה, יום הולדת או כל אירוע אחר, אם אין בו אוכל ושתייה, הוא לא אירוע ששווה להגיע אליו. שירותי בר לאירועים הופכים את האירוע שלך לאירוע אטרקטיבי, כייפי ומפנק עבור כל מוזמן ומוזמנת.

הבר במסיבה מספק גם אוכל וגם שתייה, גם אלכוהול וגם קינוחים. המסקנה המתבקשת היא שכל מי שמארגן מסיבה הראויה לשמה, צריך לשכור שירותי בר לאירועים שיקימו ברים שונים באירוע שלכם, שיאכילו וישקו את כל החוגגים השמחים.  ישנם ברים שונים המספקים שירות שונה לקהל ומוסיפים, כל אחד בדרכו, לשיפור רוח המסיבה.

מתוקים לאירועים

מתוקים לאירועים הם הסוד שהופך את האירוע שלכם לחגיגה של טעמים נפלאים. האם ראיתם פעם מסיבה מדליקה באמת ללא כל ממתק או קינוח? בוודאי שלא! כמו שאי אפשר לחגוג שום אירוע ללא מוזיקה, כך גם אי אפשר לשמוח במסיבה ללא מתוק. ממתקים הם הדבר החשוב במיוחד במסיבות גדולות ובאירועים עם הרבה מאוד אורחים רעבים. על מנת לשמח את אותם האנשים שבאו לשמוח בשמחתכם, עליכם להעניק להם חוויה מתוקה ומדהימה בעזרת המתוקים שתביאו לאירוע.

בלונים לאירועים

מתכננים לערוך ברית/ה בר/ת מצווה ואתם רוצים שיהיה צבעוני ומרהיב? בלונים לאירועים הם בדיוק הדבר המתאים! בכניסה לאירוע ניצב לו שער כניסה עשוי מבלונים, ובהמשך האולם מתמלא בבלונים בצורות שונות המותאמות לסוג האירוע.

באירועים כמו ברית/ה בר/ת מצווה שבהם הילדים עומדים במרכז, נעים ומלבב לראות בלונים מתעופפים לתקרה, קשורים לכיסאות מסביב לשולחנות או בלוני ענק בדמויות עומדים.

זרים מתוקים

זרים מתוקים, כשמם כן הוא. אלה הם זרי פרחים אשר עשויים ממתקים צבעוניים וטעימים. 
זרי ממתקים הם אטרקציה טעימה לכל אירוע כגון חתונה, בר/בת מצווה או אירועי חברה.
זר מתוק הוא מתנה אישית לכל אורח אשר תלווה את האירוע במתיקות נהדרת.

מקומות הגשת זרי ממתקים

המקומות בהם מוגשים זרי ממתקים יכולים להיות בכניסה לאירוע על ידי מלצרים שיגישו לכל אורח זר שוקולד או זר סוכריות, הזרים יכולים להיות מונחים בברים מתוקים שניצבים במרכז האירוע או שיגישו אותם ברחבת הריקודים.

דוכני מזון באירועי חברה

דוכני מזון באירועי חברה הם עניין חשוב ואף הכרחי. אירועי חברה לא יוכלו להיות מוצלחים אלמלא יהיו בהם דוכנים אשר יציעו לעובדים בחברות שפע של מזון וחוויה קולינרית אחת גדולה.

אירועי חברה מתקיימים אחת לתקופה לצורך תגמול העובדים על ידי הנאה, אוכל ובידור. מסיבה זו לא ניתן להתעלם מהקמתם של דוכני מזון בסגנונות שונים.

דוכן מזון איכותי יהפוך אירוע חברה למושלם!

בעל חברה אשר מעוניין להפוך את אירוע החברה למושלם ואיכותי, צריך לחשוב בראש ובראשונה על העובדים שלו. לפי אופי החברה וטיב העובדים מתכננים את האטרקציות שיהיו באירועי חברה.

בר ממתקים לאירועים

בר ממתקים לאירועים יכול להפוך כל אירוע לדבר מיוחד וחדשני, שיכול להפתיע את האורחים.
כאשר אנשים מתכננים אירועים משמחים, בין אם אירועים פרטיים ובין אם אירועים עסקיים, אחת מהמטרות העיקריות היא לדאוג שהם יהיו מוצלחים, שהאורחים ייהנו ושהם יישארו בזיכרון עוד זמן רב לאחר שיסתיימו. 

וופל בלגי

וופל בלגי הינו רעיון חדשני ששינה לחלוטין את אופי הגשת הקינוחים באירועים בארץ. יותר ויותר חוגגים בוחרים לפנק את אורחיהם בקינוחים על גבי עמדות קינוחים אקטיביות. כלומר הקינוח עושה את דרכו אל צלחות האורחים תוך כדי הכנתו. הדבר מוסיף נופח חגיגי, טרי ומפנק ונותן לאורחים לבחור בדיוק איך הם רוצים את הקינוח שלהם.

בר ממתקים אירועים

אירוע הוא שמחה וחוויה בלתי נשכת למארגני האירוע ולאורחים. אירוע מוצלח, מתוכנן זמן רב, בקפידה הדורשת התאמה של המקום, האוכל והאטרקציות השונות לאורחים ולחתני האירוע.
מסיבות ימי הולדת, אירועי בר מצווה וחתונות מפוארות, הם כולם אירועים חשובים, וכדי לגרום להצלחתם, נדרשת הפקה טובה, אטרקציות לאורחים וכמובן אווירה חגיגית ומיוחדת.

אירועים פרטיים

כאשר חושבים על ארגון של אירועים פרטיים, רוצים שהוא יהיה מוצלח ובלתי נשכח לבעלי האירוע ולאורחים.
אז כיצד ניתן לשדרג אירוע פרטי? התשובה היא, אחת ויחידה - בר ממתקים אקטיבי לאירועים!
בר מתוקים יכול לשדרג כל אירוע ולהביא עימו משהו חדשני שהאורחים עדיין לא ראו.
החל מסוכריות ענקיות, וכלה בבלונים מעוצבים ועד מפלי שוקולד מלאים בכל טוב.

מפלי שוקולד

מפלי שוקולד נחשבים כאטרקציה שכובשת את כולם מהרגע הראשון ומזכירה לאורחים ויזואלית ובטעם השוקולד המתוק שכעת זהו זמן של שמחה והנאה.
כדי להפוך אירוע למיוחד ובלתי נשכח, כל שיש בו צורך הוא במספר אטרקציות פשוטות לתפעול אשר מייצרות אווירה של קסם וחגיגיות.