Right Header


בר ממתקים

הינך נמצא כאן

דף הבית

אטרקציות לחתונה

בלונים לחתונה

בלונים לחתונה יכולים להפוך כל חתונה לצבעונית ושמחה, ולא משנה הסגנון שלה. גם חתונה קלאסית ו"מעונבת" וגם חתונה קופצנית ושובבה יכולות לקבל תוספת חיננית באמצעות בלונים, כאשר נעשית התאמה אישית לרצונות של בני הזוג.

עיצוב בלונים לחתונה

עיצוב בלונים לחתונה צריך להיות מותאם בדיוק לאופי החתן והכלה ולסגנון החתונה, כי הרי החתונה היא היום המאושר ביותר בחייהם, ובתור שכזה, הם רוצים שהוא יהיה מושלם. מבלונים אפשר לעשות כל דבר ולמקם בכל אזור. בהתאם לסגנון החתונה יעוצבו בלונים בצבעים שונים, בדמויות ובצורות שונות.

זרים מתוקים

זרים מתוקים, כשמם כן הוא. אלה הם זרי פרחים אשר עשויים ממתקים צבעוניים וטעימים. 
זרי ממתקים הם אטרקציה טעימה לכל אירוע כגון חתונה, בר/בת מצווה או אירועי חברה.
זר מתוק הוא מתנה אישית לכל אורח אשר תלווה את האירוע במתיקות נהדרת.

מקומות הגשת זרי ממתקים

המקומות בהם מוגשים זרי ממתקים יכולים להיות בכניסה לאירוע על ידי מלצרים שיגישו לכל אורח זר שוקולד או זר סוכריות, הזרים יכולים להיות מונחים בברים מתוקים שניצבים במרכז האירוע או שיגישו אותם ברחבת הריקודים.

הפרחת בלונים בחתונה

הפרחת בלונים בחתונה היא אטרקציה מיוחדת, צבעונית ונעימה למראה. זוהי אטרקציה אשר הופכת את האירוע למעניין, בכך שהאורחים מופתעים מעצם הפרחת הבלונים. 

ישנן אטרקציות רבות לחתונות, אך הרעיון של להפריח בלונים הוא מקורי במיוחד. בכל שלבי החתונה ניתן לבצע את אלמנט הפרחת הבלונים, כך שהאורחים יופתעו במצבים שונים שלא בהכרח צפויים.

ממתקים לחתונה

בני זוג שעומדים להינשא מעוניינים שמסיבת חתונתם תהיה מיוחדת ובלתי נשכחת, כי הרי זהו אירוע של פעם בחיים. בר ממתקים לחתונה זוהי אחת האטרקציות המקובלות כיום בעולם החתונות.
בר ממתקים הינו דבר מגניב לחתונה שהופך את הערב למתוק וקסום במיוחד. הממתקים המוצעים בבר הם מגוונים וטעימים במיוחד. טעמם המתוק גורם לאורחים לרצות עוד.

בר ממתקים לחתונה מעניק תחושה משמחת ומלבבת במיוחד. האורחים מאושרים והשמחה רבה. החתונה הופכת למוצלחת יותר.
לא רק שהממתקים קורצים לעיניי האורחים, אלא גם החזות של בר הממתקים. ככל שהבר יהיה יפה יותר, כך כמות האנשים שייגשו אליו תהיה גדולה יותר.

זרים מתוקים

זרים מתוקים מצד אחד יפים כמו זרי פרחים אך משודרגים בגלל טעמם המתוק. 

זר מתוקים ייתכן על שיפוד או בתוך צנצנת מהודרת המכילה כל טוב.

שוקולדים, סוכריות גומי, חמצוצים, מרשמלו, פרלינים ולעיתים גם הפתעות שונות.

אצלנו במתוקתק על הבר אנו מכינים זרים מתוקים מעוצבים לכל אירוע: חתונה, בר מצווה, ימי הולדת ועושים זאת בהתאמה אישית לאירוע.

זר מתוק לכל אירוע

לפני האירוע אנו מבררים עם בעל האירוע לשם איזה אירוע צריך זר מתוק? האם ישנם צבעים דומיננטים באירוע? לפי כך אנו יוצרים זרים שיותאמו באופן מושלם לחוגגים.

אטרקציות לחתונה

אחד האירועים המשמעותיים ביותר עבור זוג צעיר, חברים ובני משפחה - הוא חתונה וכיום אין חתונה ללא אטרקציות לחתונה!

חתונה היא  אירוע יוקרתי, ארגון חתונה מתוכנן זמן רב מראש ומעוצב עד הפרט הקטן ביותר. בכל חתונה המתחתנים מנסים ליצור אטרקציות יצירתיות ומקוריות, להפתיע את האורחים בחוויה בלתי נשכחת ומהנה. אחד הדברים שניתן לעשות באירוע מסוג זה, הוא בר מתוקים, שישמח את האורחים ויעניק להם חוויה טעימה ומתוקה.

הפתעות ליום הולדת

הפתעות לימי הולדת משתנות עם השנים, אך המשותף לכל הפתעה לימי הולדת הוא הרגע המתוק והרגשת הפלא והאהבה שמחזירה אותנו להרגיש כמו ילדים.

אנחנו משקיעים הרבה מאוד מחשבה למצוא את ההפתעה שהכי תשמח את אהובנו, אך למעשה מרבית הפעמים, עצם ההפתעה עצמה, כלומר תשומת הלב, הארגון הסודי ותחושת האהבה, הם הדבר המרכזי והעיקרי, שמשמעותי עבור חתן השמחה.

מפלי שוקולד

מפלי שוקולד נחשבים כאטרקציה שכובשת את כולם מהרגע הראשון ומזכירה לאורחים ויזואלית ובטעם השוקולד המתוק שכעת זהו זמן של שמחה והנאה.
כדי להפוך אירוע למיוחד ובלתי נשכח, כל שיש בו צורך הוא במספר אטרקציות פשוטות לתפעול אשר מייצרות אווירה של קסם וחגיגיות.