Right Header


בר ממתקים

הינך נמצא כאן

דף הבית » השכרת ציוד » השכרת תאורה

לפרטים נוספים והזמנות התקשרו עכשיו 052-4046505

השכרת תאורה

על מנת שאירוע יופק כמו שצריך ושהעיצוב יהיה במיטבו, התאורה צריכה להיות מתאימה! ציוד מקצועי וראוי לכנס או חגיגה גדולה, דורש השכרת תאורה מחברה מקצועית. ישנם סוגים רבים של גופי תאורה להשכרה: השכרת עמודי תאורה, מנורה, השכרת פרוג'קטורים, לייזר ועוד. הרכבה, תחזוק והתאמה של תאורה היא אינה דבר פשוט ולכן צריך לשכור צוות מקצועי, עם ניסיון בתחום שיפיק את עבודת התאורה לאורך כל האירוע.

סוגים של גופי תאורה להשכרה

ישנם סוגים שונים של גופי תאורה, השונים בגודלם, בעוצמה ופיזור התאורה שלהם. ישנם עמודי תאורה גבוהים, תאורת פרוג'קטורים, המעניקים אור חזק ועוצמתי, תאורה מסתובבת, תאורת במה, גרילנדות, תאורת ריקודים, אפקטים של לייזר ועוד. כל גוף כזה, שונה במחיר שלו, לפי זמן ההשכרה, בכמות גופי התאורה ואיכות הסוג שלהם.

עמודי תאורה

 

השכרת הגברה ותאורה לאירועים – מאיפה מתחילים?

ישנם הרבה אירועים בארץ כמו כנסים, אירועים משפחתיים, אירועים המתקיימים בתיאטרון, מופעים גדולים וקטנים שיש להם דבר משותף שהוא חובה, השכרת הגברה ותאורה לאירועים – מאיפה מתחילים? זו השאלה שכולנו נשאל את עצמנו אם אנו עורכים אירוע בכל סדר גודל. ללא מוסיקה ותאורה, אף אירוע לא יהיה מושלם. האפקטים השונים כמו תאורה לאירועים, מעניקים אווירה מיוחדת לכל אירוע. חשוב כי השכרת תאורה, תהיה באמצעות חברה מקצועית אשר תשלח לאירוע איש מקצוע, אשר יתעסק אם התאורה ויכוון אותה בהתאם לסוג האירוע, מקום האירוע, גודל המקום וסוג המופע או האירוע עצמו. ישנן חברות העוסקות בתחום השכרת הגברה, אשר משכירות גם תאורה ועדיף כי לנוחיותכם תשכרו את הציוד מאותה החברה. הגברה לאירועים, חייבת להתבצע בשיקול דעת. אירועים מוצלחים הם אירועים שההגברה שלהם היא איכותית ומקצועית, זו הסיבה שאם נהיה מעוניינים  בחברת השכרת הגברה ותאורה לאירועים- מאיפה מתחילים?

יש למצוא את החברות הידועות והמובילות בתחום זה. תאורה לאירועים מסוג אירועים משפחתיים באולמות תהיה שונה מתאורה והגברה של אירועים בטבע, שם, יש להביא יותר ציוד היות ומדובר במקום פתוח, בו אין אקוסטיקה טובה, אך בכל זאת יש לבצע את הכל, בכדי שהמוסיקה תהיה איכותית והמקום הפתוח שבו מתקיים האירוע, לא יפגום באיכות. ישנן חברות גדולות וקטנות, אם יש לכם אירוע קטן יותר, אין צורך לשכור חברה אשר תספק לכם את הציוד שיתאים לאירועים בסדר גודל ענק, הציוד לא יתאים ותשלמו המון כסף ללא צורך וחבל.

מערכות הגברה ותאורה לאירועים קטנים – השכרת הגברה ותאורה לאירועים-מאיפה מתחילים?

כאשר מדובר באירועים קטנים ואינטימיים, אין צורך לדאוג הרבה, אלא לאסוף כמה שיותר מידע לגבי הגברה ותאורה, כמו למשל הגברה לאולם. ישנם אולמות גדולים ויש קטנים, מן הסתם, אולמות גדולים יצטרכו ציוד רב וממשוכלל יותר מאשר אולם קטן שיש בו אירוע אינטימי יותר. לפני שתחליטו לבחור בחברה של השכרת הגברה ותאורה לאירועים- מאיפה מתחילים? אז כפי שציינתי קודם לכן, המידע הוא הדבר החשוב ביותר לפני שתנקטו צעד. השכרת ציוד כזה, יכול לעלות הרבה ואל תשכחו כי האירוע שלכם תלוי דבר ראשון בהגברה ותאורה. חשוב כי אם מדובר באירוע באולם גדול או קטן, יש לדאוג לציוד גיבוי, במקרה וחלילה תהיה תקלה כמו מגבר שעלול להישרף בגלל קצר חשמלי. על מנת שהאירוע לא ייפגם, יש לדאוג לכך מראש ולשאול את חברת  ההשכרה, הדואגת עבור הגברה לאירוע אם היא דואגת גם לציוד הגיבוי שהוא פרט חשוב מאוד בהיערכות לאירוע שלבטח חשוב. לכם. ציוד הגברה לאירוע קטן יותר, יכלול רמקולים קטנים יותר ותאורה מצומצמת יותר.  גם תפעול של ציוד כזה, יוכל להתבצע באופן עצמאי מבלי צורך באיש מקצוע, כמו למשל באירועים כגון מסיבות מצומצמות יותר שבהם הגברה למסיבה לא תהיה מורכבת. במצב כזה, לא תצטרכו לדאוג ולשאול את השאלה השכרת הגברה ותאורה לאירועים- מאיפה מתחילים? את התשובות תמצאו בעצמכם באמצעות מידע שתמצאו ברשת או באמצעות מכרים וחברים שכבר ערכו אירועים דומים.

תפעול ציוד לאירועים קטנים באמצעות השכרת הגברה ותאורה לאירועים- מאיפה מתחילים?

מערכות הגברה, הכוללות הגברה לאירוע קטן, תהיינה מורכבות מכמה רמקולים, מיקסר מיקרופונים מגבר ומוניטורים. הרמקולים שיהיו על הבמה, יהיו מכוונים לעבר האמן או הלהקה שמופיעה, על מנת להבטיח תוצאות מקסימליות. יש לעשות שימוש בציוד הגברה איכותי כמו שימוש הכבלים חשמליים, מיקרופון ורמקולים. יש לעבור על הוראות ההפעלה על מנת למנוע נזק לציוד היקר.. אם מדובר באירוע שהוא חד פעמי,  כדאי לשכור גם את המפעיל של הציוד. השכרת ציוד כמו הגברה ותאורה באירוע כזה, יחסכו לכם הוצאות כמו רכישה של ציוד הגברה ותאורה חדש שלא תשתמשו בו אלא רק לעיתים רחוקות בלבד, לשם כך כדאי לכם יותר לפנות לחברה של השכרת הגברה ותאורה לאירועים- מאיפה מתחילים?. כאשר מדובר על אירועים קטנים, הכוונה היא לאירועים שמכילים בין 70-80 איש. יש להשכיר שני רמקולים, שני סטנדים לרמקולים, מיקסרים, מגבר, מוניטור, כבל הזנה למגבר, מיקרופון, כבלים לרמקולים וכבל למיקרופון.  יש לעשות שימוש בכבל אחד בלבד שיהיה מתאים לחיבור הרמקולים למגבר ולהשתמש במגבר עם התנגדות שתתאים לרמקולים.  

 מסיבה מושלמת באמצעות השכרת הגברה ותאורה לאירועים – מאיפה מתחילים?

אם תכננתם מסיבת טבע, יש להצטייד בהגברה מתאימה למקום האירוע וכן לתאורה שתעשה את האווירה המתאימה. יש לדאוג לא רק למקום כי אם להשכרה של הציוד המתאים שיספק את הקונספט המושלם כמו תאורה מתאימה ומוסיקה נכונה שתעשה את מסיבת הטבע לאירוע מיוחד ובלתי נשכח בטעם של עוד. חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום ההגברה והתאורה על מנת שידעו איזה סוג של ציוד הם יספקו לכם ומה תהיה העלות של ציוד זה.  יש לדאוג לגנרטורים וציוד גיבוי כאשר מדובר במסיבות טבע הנמצאות במקומות פתוחים, בדרך כלל, הגברה ותאורה במקומות כאלה היא הרב יותר מורכבת ודרושה לה מקצועיות רבה וכן, ציוד משוכלל כגון: מקרן, תאורה פונקציונלית, שירותים ניידים, תאורה סטטית לרחבת הריקודים ועוד.

 

השכרת ציוד הגברה ותאורה לחתונה מאיפה מתחילים?

יש לשים לב לכל הפרטים, היות וחתונה היא אירוע חשוב שיש לדקדק בפרטים הקטנים והגדולים על מנת שהיא תעבור בשלום. חשוב להאיר את המעברים החשוכים על מנת לשמור על בטיחות האורחים. תאורת חופה תהיה שונה כמו: הגברה לחופה, הגברה לשולחנות, גנרטור מושתק, אווירה דקורטיבית ותאורה מיוחדת לרחבת הריקודים עם אפקטים מגוונים.  לגבי ההגברה בחתונה, יש לדאוג לפלטות די ג'י , מסך הקרנה קדמי, גנרטור גיבוי וכן, את הרמקולים והציוד הנלווה להם בכדי שהמוסיקה תהיה איכותית.

השכרת ציוד הגברה ותאורה לכנסים – מאיפה מתחילים?

 כאשר מדובר על כנסים, טקסים הציוד גם פה יהיה שונה כי ההגברה תכלול: מוסיקת רקע, מיקרופונים אלחוטיים, אוזניות קליקרום לתאום מקרנים ומסכים. כאשר ישנם עיתונאים הנמצאים בכנסים מיוחדים שמתוקשרים, יש להכין להם קופסת תקשורת . ניתן לראות אם כל אירוע מושקע, באמצעות הציוד המשוכלל ואנשי המקצוע הממחים בתחום זה.  יש לשים לב על פרישת החשמל כאשר מדובר על אירועים בטבע שהפכו להיות פופולריים מאוד לאחרונה. פריסת חשמל חובבנית, יכולה לגרום לנזקים גדולים כמו עומס יתר ולקצר שיכול מהר מאוד להפוך לשריפה. זו הסיבה שישנם כמה אנשי צוות של חברת ההשכרה שמשכירה תאורה והגברה וכל אחד מאנשי הצוות, מומחה ואחראי בתחומו. עכשיו לבטח אתם מבינים את החשיבות של בחירת הציוד הנכון ואת חברת השכרת ציוד כמו הגבר ותאור לאירועים השונים. ככל שתשכילו לבחור חברה אשר תהיה ידועה ובעלת שן ומוניטין של שנים שתהיה מומחית בכל סוגי האירועים, כך יהיה לכם סיכוי טוב לאירוע מושקע, מושלם ומקצועי. יש לדאוג כמובן שכל הכבלים החשמליים, יהיו עטופים ומוסווים על מנת שלא יפריעו לאורחים לרקוד ואף הם ימעדו חלילה, מה שיגרום להם ולכם נזק לשמכם הטוב. זו הסיבה שבחברת הגברה ותאורה מקצועית, יש חשמלאים ואנשי מקצוע מיומנים שיחשבו על הכל.

התאמת תאורה לאירוע

תאורה לא נכונה, התאמת תאורה לאירוע בין עם חזקה או חלשה מדי, יכולה לשבש אירוע כזה או אחר, לכן חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום ולהשכיר את התאורה הטובה ביותר, שתוקם במקום האירוע, במיוחד עבורו. לאירועים גדולים, מומלצת תאורה גבוהה וצבעונית לרחבת הריקודים, בעלת עוצמה ופיזור גבוהים. לאירועים ביתיים, עם כמות אנשים קטנה, אין צורך בפרוג'קטורים גדולים, אלא במנורות עם אור עדין יותר, שיתאימו לאווירה של האירוע.

תאורה היא לא עסק פשוט, צריך להשכיר גנרטור מתאים שיעמוד בצריכה של תאורת האירוע, שיעמוד לאורך כל האירוע ותעניק את התאורה המושלמת וזאת במחיר אטרטיבי.

צריכים שירותי השכרת תאורה לאירוע קרוב? התקשרו לפרטים נוספים: 052-4046505 אור.

לפרטים התקשר
052-4046505

צור קשר